Vertikutátor SECO včetně hlavy

93.33% (3 hodnocení)
záruka:24 měsíců
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

cena na dotaz dle modelu traktoru a nástavce

Vertikutátor pro odstraňování mechu, zbytků starého porostu trávy a tím i k provzdušnění pozemku - plynulé nastavení hloubky prořezu 0 – 30 mm - pracovním záběr 73 cm – 28 nožů

Velkou výhodou vertikutace s traktorem SECO je, že vertikutátor běží současně s žacími noži- není potřeba jezdit pozemkem jednou s vertikutací, podruhé se sběrem. Toto si zahradníci pochvalují jako obrovskou úsporu času. Ideální na rovinaté pozemky s minimem oblých ostrůvků či zálivů.

Nevýhodou tohoto řešení je, že těžké zařízení uložené vepředu nadlehčuje zadní kola, huř se s traktorem zatáčí a ve svažitém terénu mnohem dřív proklouzne některé ze zadních kol (neplatí pro traktory 4x4). Není vhodné na složité zahrady. Pro svou délku se hůř vytočí ve stísněných prostorech, navíc spuštěné nože při zatočení vyberou z trávníku stařinu, ale žacím ústrojím ji neseberete v celé šíři.

Na výběr jsou dvě hlavy. Nožová nebo šetrnější s drátky. Cena vertikutátoru včetně jedné z hlav je celkem 37.000Kč (29t nosič + 8t hlava)

Doba potřebná k sestavení vertikutátoru cca 1 hodina

Doba potřebná k nasazení vertikutátoru na traktor 5-10 minut

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).