počítadlo přístupů
celkem: 99568

Provozovatel a zodpovědná osoba

Zdeněk Fišer

Hobby Profi Orlová

Zátiší 80

Orlová 73514

ičo: 05461553

dič. cz8003145788

tel: 603 44 56 38

tel: 596 51 26 85

email: info@hobbyprofiorlova.cz

dat. schránka: r8x2iz

Adresa provozovny

Zátiší 1466

Orlová 735 14

49°51.49201N, 18°24.89272′E  

Pracovní doba provozovny

Po-Pá. 9-12h 13-16h

So: 9-12h  v prosinci a lednu v soboty ZAVŘENO

něděle a státní svátky zavřeno

Následný Servis

Pro spoustu prodejců vše prodejem končí, pro nás naopak začíná.

Vážíme si Vaší důvěry, je pro nás samozřejmostí, že se o u nás zakoupený stroj postaráme aby Vám co nejdéle spolehlivě sloužil.

Koupí stroje v Hobby Profi Orlová získáváte nárok na zvýhodněnou servisní hodinovou sazbu, výhodnější cenu svozu/rozvozu stroje na servis a přednostní servis

- Nemáte-li si jak nový stroj od nás odvézt, do 30ti km Vám jej bezplatně odvezeme.

- U nás zakoupenou robotickou sekačku Vám nainstalujeme, v případě problému přijedeme, případný problém řešíme na místě. Pokud není instalace v pořádku přijedeme a BEZPLATNĚ instalaci upravíme k Vaší spokojenosti.

Robotické sekačky zakoupené v marketech, eshopech, nebo kolegy prodejce Husqvarna NEINSTALUJEME.

- Kolové stroje si na servis po dohodě přivezeme a zase odvezeme zpátky na pozemek.

- Zajišťujeme servis pouze na stroje které prodáváme, nebo jsme prodali. Neztrácíme čas se servisem a sháněním dílů do strojů konkurence, snažíme se mít co nejkratší termíny oprav strojů pro naše zákazníky. Námi prodané stroje jsou opraveny přednostně.

- Držíme sklamem nejčastěji prodávané náhradní díly a příslušenství k více než 500 typům strojů Husqvarna Group, SECO a DAKR. To aby jste v případě závady mohli co nejdříve pokračovat v práci.

- Garanční prohlídka na námi prodané stroje je ZRADMA. Přestože při sestavení pily, či křovinořezu seřídíme karburaci, je dobré seřídit stroj ještě po zajetí v provozu, tj. pilu v řezu, křovinořez v trávě.. To při prodeji není možné. Proto Vám na u nás zakoupené stroje po vyjetí pěti nádržek paliva BEZPLATNĚ provedeme první garanční prohlídku, při které stroj seřídíme při práci.

U u nás zakoupené kolové techniky bezplatně vyměníme po ujetí 5-8mth olejovou náplň motoru a v rámci garanční prohlídky BEZPLATNĚ stroj překontrolujeme.

- Ceník služeb a výjezdů:

Servisní hodina 900kč počítána započatá 1/4hodina, tzn 1-15min- 225kč, 16-30min- 450kč atd.

Zvýhodněná servisní hodina strojů zakoupených v Hobby Profi Orlová 750Kč 1-15min/188Kč, 16-30min/375Kč

Rozvoz strojů, svoz stroje na servis: 50kč/km počítáno vzdálenostně dle aplikace mapy.cz z Hobby Profi Orlová na místo, jedna cesta. Odvoz a dovoz stroje po servisu jsou účtovány jako každá cesta zvlášť

Zvýhodněná cena výjezdu k námi prodaných strojům: 25kč/km

Výjezd na servis robotické sekačky 300kč výjezd +25Kč/km +190kč/za každých započatých 15minut práce (hodina 750Kč) -tuto službu zajišťujeme pouze pro námi prodané a nainstalované robotické sekačky Husqvarna.

Sestavení s vysvětlení obsluhy v ruce neseného stroje (motorová pila, křovinořez, foukač listí, plotostřih) zakoupeného u jiného prodejce Husqvarna 100series 1.500Kč*, Husqvarna 200-500 series 3.000Kč*

Sestavení a vysvětlení obsluhy lehkého kolového stroje (sekačka, vertikutátor, bubnová sekačka DAKR Tekton, Triton, FD2 apod.) zakoupeného u jiného prodejce 5.000Kč*

Sestavení a vysvětlení obsluhy kolového stroje (zahradní traktor, nebo frontrider, DAKR FD3 a FD5) zakoupeného u jiného prodejce 10.000Kč*

* cena je včetně provozních náplní a první bezplatné garanční prohlídky stroje po 5-8ti hodinách provozu. U kolové techniky není účtován případný výjezd na pozemek. Tato služba se vztahuje pouze na stroje z našeho prodejního sortimentu! Pouze v předem domluveném termínu dle vytížení servisního technika. Seřízení sestaveného nového stroje zakoupeného u jiného prodejce provádíme pouze dle ceny balíčku tj např u pily Husqvarna 120 je to 1.500Kč, pily 372XP 3.000Kč, sekaček 5.000Kč atd. Sestavení pily, vysvětlení obsluhy a seřízení jsou služby, které již máme zahrnuty do prodejní ceny a platíte za ně při nákupu svému prodejci.

Zásahem do seřízení stroje na sebe přebíráme garanci na to, že stroj je v pořádku, včetně řešení případné reklamační opravy.

všechny uvedené ceny jsou včetně DPH

Informace o strojích, které přijímáme na servis - značky

Zde bychom Vám chtěli ušetřit dotazování, které stroje na servis přijímáme, a kterých je potřeba navštívi servisní sít svého prodejce.

Provádíme záruční servis pouze na námi prodané stroje, pozáruční servis na stroje:

Husqvarna, Jonsered, McCulloch ne starší 15ti let, Partner, Flymo, SECO, AGS, DAKR

Neopravujeme stroje v záruce zakoupené na jiných prodejnách, nebo e-shopech a tento nárok u nás není vymahatelný.

Každý prodejce v ČR by měl mít své alespoň jedno servisní středisko.

Po více než 30ti leté praxi v oboru jsme si vyselektovali co fungovalo. Mizerná dostupnost dílů, laxní přístup k reklamacím, neustále se opakující stejné závady, nebo celkově mizerná kvalita výrobku bylo důvodem proč Vám nabízíme sortiment, který nabízíme a o spolupráci s níže uvedenými nemáme zájem. Pokud vlastníte některý ze strojů nesoucí značku níže uvedenou- kontaktujte servisní středisko svého prodejce, které se o Váš stroj dobře postará.

Nemáme s nimi nic společného.

Blue Bird
Motory Tecumseh
Motory Jikov
Čínské stroje, schované za jakékoliv německé značky jako ABG, Hecht, Gude, Eihhell, Fieldmann, Shark/s, Vega, Schwepach, Weinbang, Nac,Riwal, ParkSide, PowerFix, Segway..
Makita/Dolmar
Stiga
Motory GGP
Stroje zakoupené v Mountfield, včetně strojů Patriot, OleoMac, CastelGarden, WolfGarden, TORO, MTF, Levita, Ikra atd
Padělky strojů Husqvarna a Stihl
Marketové značky, zakoupené v potravinových marketech a zahraničních hobby marketech
Alko, SOLO by Alko

Homelite, MTD, Shark, a podobné stroje z časopisových a internetových akcí

 

Ručně nesené stroje a kolová technika SOLO, kterou jsme před více než 13ti lety také prodávali, uzavřela českou distribuci. Tato divize byla převzata Alkem, dnes SOLO by Alko.

Rosiče a postřikovače SOLO stále prodáváme a to včetně příslušenství a zajištění servisu. Jde o původní část firmy.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).