backgroundImage
počítadlo přístupů
celkem: 15092

Provozovatel a zodpovědná osoba:

Zdeněk Fišer

Hobby Profi Orlová

Zátiší 80

Orlová 73514

ičo: 05461553

dič. cz8003145788

 

Pracovní doba

Po-Pá. 9-12h 13-17h

So: 9-12h

něděle a státní svátky máme zavřeno

Následný Servis

Prodejem pro nás nic nekončí, ale naopak začíná.

Vážíme si Vaší důvěry, je pro nás samozřejmostí, že se o u nás zakoupený stroj postaráme- aby co nejdéle spolehlivě sloužil. Navíc koupí stroje v Hobby Profi Orlová získáváte nárok na zvýhodněnou servisní hodinovou sazbu -33%.

- Nemáte-li si jak nový stroj od nás odvézt, do 30ti km Vám jej bezplatně odvezeme na pozemek.

- U nás zakoupenou robotickou sekačku nainstalujeme, v případě problému přijedeme, případný problém řešíme na místě. Pokud není instalace v pořádku přijedeme a bezplatně instalaci po sobě opravíme

- Kolové stroje si na servis přivezeme a zase odvezeme zpátky na pozemek.

- Zajišťujeme servis pouze na stroje které prodáváme, nebo jsme prodali. Neztrácíme čas se servisem a sháněním dílů do strojů konkurence, snažíme se mít co nejkratší termíny oprav strojů pro naše zákazníky.

- Držíme sklamem nejčastěji prodávané náhradní díly a příslušenství k více než 500 typům strojů Husqvarna Group, SECO a DAKR. To aby jste v případě závady mohli co nejdříve pokračovat v práci.

- Garanční prohlídka ZRADMA. Přestože při sestavení pily, či křovinořeru seřídíme otáčky motoru, nejlepší je seřídit otáčky v provozu. To při prodeji není dost dobře možné, proto Vám na u nás zakoupené stroje po vyjetí pěti nádržek paliva BEZPLATNĚ provedeme první garanční prohlídku, při které stroj seřídíme při práci. U u nás zakoupené kolové techniky bezplatně vyměníme po ujetí 5-8mth olejovou náplň motoru a v rámci garamční prohlídky BEZPLATNĚ stroj překontrolujeme.

- Ceník služeb a výjezdů:

Servisní hodina 600kč počítáno po 30ti minutách, vždy započatá 0,5hodina

Zvýhodněná servisní hodina strojů zakoupených v Hobby Profi Orlová sleva 33% tj 400kč

Rozvoz strojů, výjezd na servis robotické sekačky: 30kč/km počítáno z Hobby Profi Orlová na místo v jeden směr, jedna cesta. Odvoz a dovoz stroje po servisu jsou účtovány jako každá cesta zvlášť

Sleva 33% na výjezd k námi prodaných strojům tj 20kč/km. Vzdálenost je počítána z Hobby Profi Orlová na místo dle aplikace mapy.cz

uvedené ceny jsou včetně DPH

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).