počítadlo přístupů
celkem: 86664

Provozovatel a zodpovědná osoba:

Zdeněk Fišer

Hobby Profi Orlová

Zátiší 80

Orlová 73514

ičo: 05461553

dič. cz8003145788

tel: 603 44 56 38

tel: 596 51 26 85

email: info@hobbyprofiorlova.cz

dat. schránka: r8x2iz

 

Pracovní doba

Po-Pá. 9-12h 13-16h

So: 9-12h  v prosinci a lednu v soboty ZAVŘENO

něděle a státní svátky zavřeno

Následný Servis

Prodejem pro nás nic nekončí, ale naopak začíná.

Vážíme si Vaší důvěry, je pro nás samozřejmostí, že o u nás zakoupený stroj se postaráme- aby co nejdéle spolehlivě sloužil. Navíc koupí stroje v Hobby Profi Orlová získáváte nárok na zvýhodněnou servisní hodinovou sazbu, výhodnější cenu svozu/rozvozu stroje na servis

- Nemáte-li si jak nový stroj od nás odvézt, do 30ti km Vám jej bezplatně odvezeme na pozemek.

- U nás zakoupenou robotickou sekačku nainstalujeme, v případě problému přijedeme, případný problém řešíme na místě. Pokud není instalace v pořádku přijedeme a BEZPLATNĚ instalaci upravíme. Robotické sekačky zakoupené v marketech, eshopech, nebo kolegy prodejce NEINSTALUJEME.

- Kolové stroje si na servis po dohodě přivezeme a zase odvezeme zpátky na pozemek.

- Zajišťujeme servis pouze na stroje které prodáváme, nebo jsme prodali. Neztrácíme čas se servisem a sháněním dílů do strojů konkurence, snažíme se mít co nejkratší termíny oprav strojů pro naše zákazníky. Námi prodané stroje jsou opraveny přednostně.

- Držíme sklamem nejčastěji prodávané náhradní díly a příslušenství k více než 500 typům strojů Husqvarna Group, SECO a DAKR. To aby jste v případě závady mohli co nejdříve pokračovat v práci.

- Garanční prohlídka na námi prodané stroje ZRADMA. Přestože při sestavení pily, či křovinořezu seřídíme karburaci, je dobré seřídit stroj ještě po zajetí v provozu. To při prodeji není možné. Proto Vám na u nás zakoupené stroje po vyjetí pěti nádržek paliva BEZPLATNĚ provedeme první garanční prohlídku, při které stroj seřídíme při práci. U u nás zakoupené kolové techniky bezplatně vyměníme po ujetí 5-8mth olejovou náplň motoru a v rámci garanční prohlídky BEZPLATNĚ stroj překontrolujeme.

- Ceník služeb a výjezdů:

Servisní hodina 850kč počítána započatá 1/4hodina, tzn 1-15min- 210kč, 16-30min- 425kč atd.

Zvýhodněná servisní hodina strojů zakoupených v Hobby Profi Orlová 700Kč 1-15min/175Kč, 16-30min/350Kč

Rozvoz strojů, svoz stroje na servis: 50kč/km počítáno vzdálenostně dle aplikace mapy.cz z Hobby Profi Orlová na místo, jedna cesta. Odvoz a dovoz stroje po servisu jsou účtovány jako každá cesta zvlášť

Zvýhodněná cena výjezdu k námi prodaných strojům: 30kč/km

Výjezd na servis robotické sekačky 300kč výjezd +30Kč/km +150kč/za každých započatých 15minut práce (hodina 600Kč) -tuto službu zajišťujeme pouze pro námi prodané a nainstalované robotické sekačky Husqvarna.

Sestavení s vysvětlení obsluhy v ruce neseného stroje (motorová pila, křovinořez, foukač listí, plotostřih) zakoupeného u jiného prodejce Husqvarna 100series 1.000Kč*, Husqvarna 200-500 series 2.000Kč*

Sestavení a vysvětlení obsluhy lehkého kolového stroje (sekačka, vertikutátor, bubnová sekačka DAKR Tekton, Triton, FD2 apod.) zakoupeného u jiného prodejce 3.000Kč*

Sestavení a vysvětlení obsluhy kolového stroje (zahradní traktor, nebo frontrider, DAKR FD3 a FD5) zakoupeného u jiného prodejce 10.000Kč*

* cena je včetně provozních náplní a první bezplatné garanční prohlídky stroje po 5-8ti hodinách provozu. U kolové techniky není účtován případný výjezd na pozemek. Tato služba se vztahuje pouze na stroje z našeho prodejního sortimentu! Pouze v předem domluveném termínu dle vytížení servisního technika. Seřízení sestaveného nového stroje zakoupeného u jiného prodejce provádíme pouze dle ceny balíčku tj např u pily Husqvarna 120 je to 1.000Kč, pily 372XP 2.000Kč, sekaček 3.000Kč atd. Jedná se služby, za které jsou zakomponovány do prodejní ceny a platíte za ně při nákupu svému prodejci.

Zásahem do seřízení stroje na sebe přebíráme garanci na to, že stroj je v pořádku, včetně příp. reklamační opravy.

všechny uvedené ceny jsou včetně DPH

Informace o strojích, které přijímáme na servis - značky

Zde bychom Vám chtěli ušetřit dotazování, které stroje na servis přijímáme, a kterých je potřeba navštívi servisní sít svého prodejce.

Provádíme záruční servis pouze na námi prodané stroje, pozáruční servis na stroje:

Husqvarna, Jonsered, McCulloch ne starší 15ti let, Partner, Flymo, SECO, AGS, DAKR

Neopravujeme stroje v záruce zakoupené na jiných prodejnách, nebo e-shopech a tento nárok u nás není vymahatelný.

se zahradními traktory a frontridery je potřeba se dopředu objednat, popř.si sjednat termín servisu/ svozu na servis

Stroje, které na servis nepřijímáme

ABG
Motory Tecumseh
Motory Jikov
Čínské stroje, schované za jakékoliv německé značky
Sharks
Gude
Einhell
Fieldman
Nac
Makita/Dolmar
Stiga
Motory GGP
Stroje zakoupené v Mountfield, včetně strojů Patriot, OleoMac, CastelGarden, WolfGarden, TORO, MTF atd
Ikra
Vega
Weibang
Schwepach
Hecht
Blue Bird
Padělky strojů Husqvarna a Stihl
Marketové značky, zakoupené v potravinových marketech
Alko, SOLO by Alko

Homelite, MTD, Shark, Riwal, ParkSide, PowerFix..

 

Ručně nesené stroje a kolová technika SOLO, kterou jsme před více než 10ti roky také prodávali, uzavřela českou distribuci. Tato divize byla převzata Alkem, dnes SOLO by Alko.

Rosiče a postřikovače SOLO stále prodáváme a to včetně příslušenství a zajištění servisu.

 

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).