počítadlo přístupů
celkem: 60135

Provozovatel a zodpovědná osoba:

Zdeněk Fišer

Hobby Profi Orlová

Zátiší 80

Orlová 73514

ičo: 05461553

dič. cz8003145788

 

Pracovní doba

Po-Pá. 9-12h 13-16h

So: 9-12h  v prosinci a lednu v soboty ZAVŘENO

něděle a státní svátky zavřeno

Následný Servis

Prodejem pro nás nic nekončí, ale naopak začíná.

Vážíme si Vaší důvěry, je pro nás samozřejmostí, že o u nás zakoupený stroj se postaráme- aby co nejdéle spolehlivě sloužil. Navíc koupí stroje v Hobby Profi Orlová získáváte nárok na zvýhodněnou servisní hodinovou sazbu, výhodnější cenu svozu/rozvozu stroje na servis

- Nemáte-li si jak nový stroj od nás odvézt, do 30ti km Vám jej bezplatně odvezeme na pozemek.

- U nás zakoupenou robotickou sekačku nainstalujeme, v případě problému přijedeme, případný problém řešíme na místě. Pokud není instalace v pořádku přijedeme a BEZPLATNĚ instalaci upravíme. Robotické sekačky zakoupené v marketech, eshopech, nebo kolegy prodejce NEINSTALUJEME.

- Kolové stroje si na servis po dohodě přivezeme a zase odvezeme zpátky na pozemek.

- Zajišťujeme servis pouze na stroje které prodáváme, nebo jsme prodali. Neztrácíme čas se servisem a sháněním dílů do strojů konkurence, snažíme se mít co nejkratší termíny oprav strojů pro naše zákazníky. Námi prodané stroje jsou opraveny přednostně.

- Držíme sklamem nejčastěji prodávané náhradní díly a příslušenství k více než 500 typům strojů Husqvarna Group, SECO a DAKR. To aby jste v případě závady mohli co nejdříve pokračovat v práci.

- Garanční prohlídka na námi prodané stroje ZRADMA. Přestože při sestavení pily, či křovinořezu seřídíme karburaci, je dobré seřídit stroj ještě po zajetí v provozu. To při prodeji není možné. Proto Vám na u nás zakoupené stroje po vyjetí pěti nádržek paliva BEZPLATNĚ provedeme první garanční prohlídku, při které stroj seřídíme při práci. U u nás zakoupené kolové techniky bezplatně vyměníme po ujetí 5-8mth olejovou náplň motoru a v rámci garanční prohlídky BEZPLATNĚ stroj překontrolujeme.

- Ceník služeb a výjezdů:

Servisní hodina 750kč počítána započatá 1/4hodina, tzn 1-15min- 190kč, 16-30min- 375kč atd.

Zvýhodněná servisní hodina strojů zakoupených v Hobby Profi Orlová 600Kč 1-15min/150Kč, 16-30min/300Kč

Rozvoz strojů, svoz stroje na servis: 50kč/km počítáno vzdálenostně dle aplikace mapy.cz z Hobby Profi Orlová na místo, jedna cesta. Odvoz a dovoz stroje po servisu jsou účtovány jako každá cesta zvlášť

Zvýhodněná cena výjezdu k námi prodaných strojům: 30kč/km

Výjezd na servis robotické sekačky 300kč výjezd +30Kč/km +150kč/za každých započatých 15minut práce (hodina 600Kč) -tuto službu zajišťujeme pouze pro námi prodané a nainstalované robotické sekačky Husqvarna.

Sestavení s vysvětlení obsluhy v ruce neseného stroje (motorová pila, křovinořez, foukač listí, plotostřih) zakoupeného u jiného prodejce Husqvarna 100series 1.000Kč*, Husqvarna 200-500 series 2.000Kč*

Sestavení a vysvětlení obsluhy lehkého kolového stroje (sekačka, vertikutátor, bubnová sekačka DAKR Tekton, Triton, FD2 apod.) zakoupeného u jiného prodejce 3.000Kč*

Sestavení a vysvětlení obsluhy kolového stroje (zahradní traktor, nebo frontrider, DAKR FD3 a FD5) zakoupeného u jiného prodejce 10.000Kč*

* cena je včetně provozních náplní a první bezplatné garanční prohlídky stroje po 5-8ti hodinách provozu. U kolové techniky není účtován případný výjezd na pozemek. Tato služba se vztahuje pouze na stroje z našeho prodejního sortimentu! Pouze v předem domluveném termínu dle vytížení servisního technika. Seřízení sestaveného nového stroje zakoupeného u jiného prodejce provádíme pouze dle ceny balíčku tj např u pily Husqvarna 120 je to 1.000Kč, pily 372XP 2.000Kč, sekaček 3.000Kč atd. Jedná se služby, za které platíte při nákupu svému prodejci.

Zásahem do seřízení stroje na sebe přebíráme garanci na to, že stroj je v pořádku, včetně příp. reklamační opravy.

všechny uvedené ceny jsou včetně DPH

Informace o strojích, které přijímáme na servis - značky

Zde bychom Vám chtěli ušetřit dotazování, které stroje na servis přijímáme, a kterých je potřeba navštívi servisní sít svého prodejce.

Provádíme záruční servis pouze na námi prodané stroje, pozáruční servis na stroje:

Husqvarna, Jonsered, McCulloch ne starší 15ti let, Partner, Flymo, SECO, AGS, DAKR

Neopravujeme stroje v záruce zakoupené na jiných prodejnách, nebo e-shopech a tento nárok u nás není vymahatelný.

se zahradními traktory a frontridery je potřeba se dopředu objednat, popř.si sjednat termín servisu/ svozu na servis

Stroje, které na servis nepřijímáme

ABG
Motory Tecumseh
Motory Jikov
Čínské stroje, schované za jakékoliv německé značky
Sharks
Gude
Einhell
Fieldman
Nac
Makita/Dolmar
Stiga
Motory GGP
Stroje zakoupené v Mountfield, včetně strojů Patriot, OleoMac, CastelGarden, WolfGarden, TORO atd
Ikra
Vega
Weibang
Schwepach
Hecht
Blue Bird
Padělky strojů Husqvarna a Stihl
Marketové značky, zakoupené v potravinových marketech
Alko, SOLO by Alko

Homelite, MTD, Shark, Riwal, ParkSide, PowerFix..

 

Ručně nesené stroje a kolová technika SOLO, kterou jsme před více než 10ti roky také prodávali, uzavřela českou distribuci. Tato divize byla převzata Alkem, dnes SOLO by Alko.

Rosiče a postřikovače SOLO stále prodáváme a to včetně příslušenství a zajištění servisu.

 

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).