počítadlo přístupů
celkem: 36670

Provozovatel a zodpovědná osoba:

Zdeněk Fišer

Hobby Profi Orlová

Zátiší 80

Orlová 73514

ičo: 05461553

dič. cz8003145788

 

Pracovní doba

Po-Pá. 9-12h 13-16h

So: 9-12h

něděle a státní svátky zavřeno

Gardena SILENO+ 2.000m2 SMART

0% (0 hodnocení)
54 490 Kč
katalogové číslo: 19065-72
EAN: 4078500050975
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:45 033,06 Kč
cena vč. DPH:54 490 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

smart robotická sekačka na trávník do velikosti až 2000 m²

Lepší výsledky s menším úsilím: smart SILENO+ sada značky GARDENA uspokojí všechna vaše očekávání na velkých krásných trávnících. Péče o trávník může být tak snadná! Nejprve určíte doby sečení prostřednictvím aplikace GARDENA smart a sladíte je s dobami zavlažování prostřednictvím smart zavlažovacího počítače. Robotická sekačka tak bude v provozu pouze tehdy, když to budete potřebovat. Vaše sekačka smart SILENO+ bude buď pracovat podle automaticky vypočítaného plánu sečení, nebo podle toho, který sami zadáte. Díky funkci SensorControl pro monitorování růstu trávy robotická sekačka sama určí, jak často bude sekat. Podle výšky travních stébel sekačka rozhodne, zda je pro sečení vhodný okamžik nebo ne. GARDENA smart SILENO+ udržuje stébla trávy na přesně stanovené délce a vy si můžete užívat volného času. Díky systému SensorCut robotická sekačka na trávu nevytváří na trávníku pruhy, ale zanechává dokonale udržovaný travní koberec. Běží tak tiše, že je při sečení trávníku téměř neslyšitelná, poté se zcela automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Smart SILENO+ je schopna vyrovnat se s nerovným terénem a dokonce zvládnout sklon až 35 procent - to vše díky výkonnému pohonu zadních kol. Smart gateway zajišťuje centrální síť. Lze ji nenápadně umístit do vašeho obývacího pokoje a prostřednictvím stávajícího routeru vytvoří připojení k internetu. Tímto způsobem funguje jako jádro smart systému, který umožňuje bezdrátovou síťovou komunikaci mezi všemi zařízeními GARDENA smart systému v zahradě a aplikací GARDENA smart. Tato aplikace obsahuje užitečné výhody, jako je okamžité řízení, plánované řízení, snadná a řízená konfigurace a knihovna rostlin. Díky okamžitému řízení se o svou zahradu můžete starat, ať jste kdekoli, prostřednictvím naší snadno použitelné aplikace GARDENA smart. S plánovaným řízením není třeba nic připomínat - aplikace GARDENA smart udělá práci za vás! Aplikace GARDENA smart také poskytuje snadnou a řízenou konfiguraci s průvodcem, který vás krok za krokem provede nastavením vlastního smart systému. Dodává se se srozumitelnými ilustracemi, tipy a užitečnými průvodci, kteří vytvářejí plány sečení. Můžete si také prohlédnout naše instalační videa, kde najdete užitečné tipy, a pokud budete mít jakékoli další otázky, náš zákaznický servis vám s radostí pomůže. Nikdy neopouštějte zahradu.
 

Ideální pro velké a členité travnaté plochy

GARDENA smart SILENO+ seká velké travnaté plochy zcela automaticky, spolehlivě, bez pruhů a rovnoměrně. Bez problémů zvládne úzké koridory a těsné průchody. Nabíjecí stanice může být také umístěna libovolně, téměř bez omezení.

Je nejtišší

S hladinou hluku 60 db(A) vytváří robotická sekačka smart SILENO+ pouze poloviční hluk ve srovnání s modely od jiných výrobců. Sotva si jí všimnete.

Za každého počasí

Vaše robotická sekačka SILENO+ je váš osobní pomocník v zahradě, který dělá svou práci za každého počasí. Ať už do kopce nebo z kopce, v dešti nebo na slunci - váš trávník bude vždy krásně posekán

Nikdy neopustíte svoji zahradu

Pomocí bezplatné GARDENA smart aplikace pro iOS, Android a Web máte vždy svou zahradu pod kontrolou - bez ohledu na to, kde se nacházíte. Pouhými několika kliknutími vám aplikace ukáže všechny potřebné informace a upraví všechna nastavení pro vaši práci na zahradě. Pohodlné a praktické.

SensorControl - sleduje růst trávy za vás

Modely sekaček smart SILENO+ jsou také vybaveny funkcí SensorControl: inteligentní sekací systém automaticky nastaví čas sečení podle intenzity růstu trávy.

Sekání na místě: točím se dokola!

Díky funkci sečení na místě a funkci sečení ve spirále je robotická sekačka smart SILENO+ ideální pro sekání na těžko přístupných místech, například pod trampolínou nebo zahradním nábytkem - udělá těžkou práci za vás!

Bezpečná a tichá

Ohraničujíci vodič určuje žací plochu flexibilně a přesto spolehlivě - zajišťuje, že sekačka na trávu bude sekat pouze v uvedené oblasti. Vysoce citlivé snímače kolize zaručují zastavení sekačky na trávu před zahradními překážkami. Při nadzvednutí sekačky způsobí další sada senzorů okamžité zastavení nožů, čímž se předchází zranění.

Bezpečné spojení

Smart gateway umožňuje bezdrátovou síťovou komunikaci mezi všemi zařízeními GARDENA smart system a GARDENA smart aplikací. Stabilní a bezpečné spojení se provádí pomocí zvláště výkonné rádiové technologie. Dvě integrované vysoce výkonné antény zajišťují stabilní a bezpečné připojení i v rozsáhlých oblastech.

Produktivita
Pracovní kapacita 2000 m² ±20%
Systém nabíjení Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy 35 %
Výrobek
Informační panel LCD displej s nabídkou nastavení
Timer Ano
Typ rukojeti Integrovaná
Napájení a nabíjení
Typ baterie Lion
Typická doba nabíjení 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 65 min
Motor a žací systém
Žací systém 3 otočné ostré nože
Výška sečení, min-max 20-60 mm
Šířka záběru, cm 22 cm
Hladina hluku
Hladina hluku, garantovaná, dB(A) 60 dB(A)
Bezpečnostní funkce
Alarm Ano
PIN kód Ano
Senzor pro zvednutí Ano
Senzor náklonu Ano
Příslušenství pro instalaci
Vodič ohraničující smyčky 250 m
Skoby 400 ks
Náhradní žací břity 9 ks
Celkové rozměry
Velikost výrobku, DxŠxV 62.7x50.9x24.8 cm
Hmotnost, kg 9.8 kg

Cena instalace sekačky: 3.000Kč  

*instalace strojů zakoupených mimo naši prodejnu neprovádíme

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).