počítadlo přístupů
celkem: 36670

Provozovatel a zodpovědná osoba:

Zdeněk Fišer

Hobby Profi Orlová

Zátiší 80

Orlová 73514

ičo: 05461553

dič. cz8003145788

 

Pracovní doba

Po-Pá. 9-12h 13-16h

So: 9-12h

něděle a státní svátky zavřeno

Gardena SILENO+ 2.000m2

0% (0 hodnocení)
51 490 Kč
katalogové číslo: 4050-72
EAN: 4078500048774
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:42 553,72 Kč
cena vč. DPH:51 490 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Výkonná robotická sekačka na trávník do velikosti až 2000 m²

Budete překvapeni, jak snadná může být péče o trávník! Intuitivní používání GARDENA SILENO+ udržuje stébla trávy na přesně stanovené délce a vy si můžete užívat volného času. Když začne robotická sekačka na trávu fungovat, nevytváří na trávníku pruhy, ale zanechává dokonale udržovaný travní koberec - díky systému SensorCut. Běží tak tiše, že je při práci téměř neslyšitelná, poté se zcela automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Časy sečení jsou libovolně programovatelné, což znamená, že sekačka na trávu může být v provozu pouze tehdy, když to je nutné. Váš nový pomocník v zahradě je také velmi chytrý: funkce SensorControl umožňuje určit, jak často bude sekat a zda je sekání vůbec zapotřebí. Další užitečnou funkcí robotické sekačky je Spot Cutting, která je ideální ve velkých a členitých zahradách. Funkce spirálového sečení vám pomůže posekat těžce přístupná místa, například pod zahradním nábytkem. Díky výkonnému pohonu zadních kol je GARDENA SILENO+ schopna vyrovnat se s nerovným terénem a dokonce se sklonem až 35 procent. Užijte si svůj čas na zahradě - práci za vás udělá SILENO+ značky GARDENA.

Ideální pro velké a členité travnaté plochy

GARDENA SILENO+ seká velké travnaté plochy zcela automaticky, spolehlivě, bez pruhů a rovnoměrně. Bez problémů zvládne úzké koridory a těsné průchody. Nabíjecí stanice může být také umístěna libovolně, téměř bez omezení.

Je nejtišší

S hladinou hluku 60 db(A) vytváří robotická sekačka SILENO+ pouze poloviční hluk ve srovnání s modely od jiných výrobců. Sotva si jí všimnete.

Za každého počasí

Vaše robotická sekačka SILENO+ je váš osobní pomocník v zahradě, který dělá svou práci za každého počasí. Ať už do kopce nebo z kopce, v dešti nebo na slunci - váš trávník bude vždy krásně posekán.

SensorControl - sleduje růst trávy za vás

Modely sekaček SILENO+ jsou také vybaveny funkcí SensorControl: inteligentní sekací systém automaticky nastaví čas sečení podle intenzity růstu trávy.

Sekání na místě: točím se dokola!

Díky funkci sečení na místě a funkci sečení ve spirále je robotická sekačka SILENO+ ideální na sekání na těžko přístupných místech, například pod trampolínou nebo zahradním nábytkem.

Bezpečná a tichá

Ohraničujíci vodič určuje žací plochu flexibilně a přesto spolehlivě - zajišťuje, že sekačka na trávu bude sekat pouze v uvedené oblasti. Vysoce citlivé snímače kolize zaručují zastavení sekačky na trávu před zahradními překážkami. Při nadzvednutí sekačky způsobí další sada senzorů okamžité zastavení nožů, čímž se předchází zranění.

Produktivita
Pracovní kapacita 2000 m² ±20%
Systém nabíjení Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy 35 %
Výrobek
Informační panel LCD displej s nabídkou nastavení
Timer Ano
Typ rukojeti Integrovaná
Napájení a nabíjení
Typ baterie Lion
Typická doba nabíjení 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 65 min
Motor a žací systém
Žací systém 3 otočné ostré nože
Výška sečení, min-max 20-60 mm
Šířka záběru, cm 22 cm
Hladina hluku
Hladina hluku, garantovaná, dB(A) 60 dB(A)
Bezpečnostní funkce
Alarm Ano
PIN kód Ano
Senzor pro zvednutí Ano
Senzor náklonu Ano
Příslušenství pro instalaci
Vodič ohraničující smyčky 250 m
Skoby 400 ks
Náhradní žací břity 9 ks
Celkové rozměry
Velikost výrobku, DxŠxV 62.7x50.9x24.8 cm
Hmotnost, kg 9.7 kg

Cena instalace sekačky: 5.000Kč  

*instalace strojů zakoupených mimo naši prodejnu neprovádíme

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).