počítadlo přístupů
celkem: 36671

Provozovatel a zodpovědná osoba:

Zdeněk Fišer

Hobby Profi Orlová

Zátiší 80

Orlová 73514

ičo: 05461553

dič. cz8003145788

 

Pracovní doba

Po-Pá. 9-12h 13-16h

So: 9-12h

něděle a státní svátky zavřeno

Gardena SILENO Life 1.250m2 SMART

0% (0 hodnocení)
41 990 Kč
katalogové číslo: 19115-32
EAN: 4078500044141
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:34 702,48 Kč
cena vč. DPH:41 990 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

smart robotická sekačka na trávník do velikosti až 1250 m²

Robotická sekačka na trávu smart SILENO life od firmy GARDENA je určena pro středně velké a členité trávníky. Jak název napovídá, je i smart GARDENA SILENO life, stejně jako všechny ostatní robotické sekačky GARDENA, velmi tichá - její hodnota hladiny hluku 58 dB (A) je bezkonkurenční. Nemusíte mít starosti ohledně rušení sousedů, neuslyší nic!
Základnu lze nainstalovat ve vaší zahradě téměř kdekoli. Sekačka je v provozu za každého počasí - ať prší nebo svítí slunce, jezdí bez přestávky nahoru nebo dolů. Vynikající výsledky sečení dosahuje smart SILENO life dokonce i na svazích se sklonem až 35 %. Tam, kde ostatní odpadnou, SILENO svou práci dokončí! Pokud chcete, můžete ji snadno vyčistit vodou ze zahradní hadice.
Pouze vymezíte plochu k sečení podle pokynů pomocí ohraničujícího vodiče a vodící kabel navádí automatickou sekačku na trávníku. Po počáteční instalaci se sekačka smart SILENO life probudí do života a v rámci plánu sečení pokračuje nezávisle v práci. Funkce CorridorCut je speciálně navržena pro sečení trávníku v úzkých oblastech od 60 cm a dokonce i ve slepých uličkách. Váš zahradní pomocník tak zvládne se spolehlivou přesností i nejužší prostory a nejužší rohy. Senzor mrazu navíc chrání váš trávník: když zjistí, že je teplota blízko bodu mrazu, zastaví sečení. Díky funkci SensorControl může SILENO life monitorovat růst trávy a podle toho efektivně upravovat časy sečení. Kromě samotné robotické sekačky na trávu GARDENA obsahuje sada smart gateway t. j. základní stanici, která vytváří internetové připojení mezi vaším stávajícím routerem a zařízeními smart system a je srdcem bezdrátové síťové komunikace mezi robotickou sekačkou na trávu a aplikací GARDENA smart. Robotická sekačka je ideální pro integraci do systému smart pro domácnost a zahradu. Všechna nastavení lze nastavit a změnit nejen na samotné robotické sekačce, ale také prostřednictvím aplikace. Tato aplikace obsahuje užitečné výhody, jako je okamžité řízení, plánované řízení, snadná a řízená konfigurace a knihovna rostlin. Díky okamžitému řízení se o svou zahradu můžete starat, ať jste kdekoli, pomocí naší snadno použitelné aplikace GARDENA smart. S plánovaným řízením není třeba nic připomínat - aplikace GARDENA smart udělá práci za vás! Tato aplikace také poskytuje snadnou a řízenou konfiguraci s průvodcem, který vás krok za krokem provede nastavením vlastního smart systému. Obsahuje jasné ilustrace, tipy a užitečné průvodce pro vytváření plánů sečení. Můžete si také prohlédnout naše instalační videa, kde najdete užitečné tipy, a pokud budete mít jakékoliv další otázky, pracovníci našeho zákaznického servisu vám rádi pomohou. Zatímco robotická sekačka smart SILENO city tvrdě pracuje na vaší zahradě, vy si můžete užít veškerý volný čas a krásně pěstěný trávník. Sečení trávy nebylo nikdy tak snadné a inovativní, jako se sekačkou smart SILENO city. Nikdy neopouštějte svou zahradu.
 

deální pro středně velké a členité travnaté plochy

GARDENA robotická sekačka smart SILENO life poseká středně velké travnaté plochy zcela automaticky, spolehlivě, bez pruhů a rovnoměrně. Bez problémů zvládne i úzká místa a těsné pasáže. Nabíjecí stanici lze také umístit flexibilně téměř bez omezení.

Je nejtišší

S hladinou hluku 58 db(A) vytváří robotická sekačka SILENO life pouze poloviční hluk ve srovnání s modely od jiných výrobců. Sotva si jí všimnete.

Lepší navigátor

Pomocí funkce CorridorCut seká sekačka na trávu bez problémů úzké průchody a dokonce i slepé konce až do 60 cm. A na konci slepé cesty se robotická sekačka automaticky otočí a jede zpět.

Za každého počasí

Vaše robotická sekačka SILENO life je váš osobní pomocník v zahradě, který dělá svou práci za každého počasí. Ať už do kopce nebo z kopce, v dešti nebo na slunci - váš trávník bude vždy krásně posekán.

Rychlá a snadná instalace

Programovací asistent vám pomůže s instalací vaší robotické sekačky SILENO life. V intuitivním menu zadáte velikost svého trávníku a preferované doby sečení a asistent vám vypočítá plán sečení, podle kterého bude robotická sekačka SILENO life pracovat. Složité výpočty a programování nejsou nutné. Plán sečení lze samozřejmě v případě potřeby změnit nebo upravit.

SensorControl - sleduje růst trávy za vás

Modely sekaček SILENO life jsou také vybaveny funkcí SensorControl: inteligentní sekací systém automaticky nastaví čas sečení podle intenzity růstu trávy.

Sekání na místě: točím se dokola!

Díky funkci sečení na místě a funkci sečení ve spirále je robotická sekačka SILENO life ideální pro sekání na těžko přístupných místech, například pod trampolínou nebo zahradním nábytkem - udělá těžkou práci za vás!

Skvělý

Chytrý senzor mrazu zaznamená teplotu blízko bodu mrazu a pozastaví plán sekání z důvodu ochrany vašeho trávníku. Je také dostupný v GARDENA smart aplikaci.

Snadné čištění

GARDENA robotická sekačka smart SILENO life byla zkonstruována tak, aby se jednoduchým postřikováním vodou ze zahradní hadice důkladně očistil plášť, nože a kolečka od nečistot, prachu a zbytkové trávy.

Bezpečná a tichá

Ohraničujíci vodič určuje žací plochu flexibilně a přesto spolehlivě - zajišťuje, že sekačka na trávu bude sekat pouze v uvedené oblasti. Vysoce citlivé snímače kolize zaručují zastavení sekačky na trávu před zahradními překážkami. Při nadzvednutí sekačky způsobí další sada senzorů okamžité zastavení nožů, čímž se předchází zranění.

Nikdy neopustíte svoji zahradu

Pomocí bezplatné GARDENA smart aplikace pro iOS, Android a Web máte vždy svou zahradu pod kontrolou - bez ohledu na to, kde se nacházíte. Pouhými několika kliknutími vám aplikace ukáže všechny potřebné informace a upraví všechna nastavení pro vaši práci na zahradě. Pohodlné a praktické.

Bezpečné spojení

Smart gateway umožňuje bezkabelovou síťovou komunikaci mezi všemi přístroji GARDENA smart system a aplikací GARDENA smart. Stabilní a bezpečné propojení probíhá pomocí speciální výkonné radiové technologie. Dvě integrované vysoce výkonné antény zajišťují stabilní a bezpečné spojení i v rozsáhlých oblastech.

 
Produktivita
Pracovní kapacita 1250 m² ±20%
Systém nabíjení Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy 35 %
Výrobek
Informační panel Středně velký LCD display
Timer Ano
Typ rukojeti Integrovaná
Napájení a nabíjení
Typ baterie Lion
Typická doba nabíjení 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 65 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití 7 kWh
Motor a žací systém
Žací systém 3 otočné nože ostré jako břitva
Výška sečení, min-max 20-50 mm
Šířka záběru, cm 22 cm
Hladina hluku
Hladina hluku, garantovaná, dB(A) 58 dB(A)
Bezpečnostní funkce
Alarm Ano
PIN kód Ano
Senzor pro zvednutí Ano
Senzor náklonu Ano
Příslušenství pro instalaci
Vodič ohraničující smyčky 250 m
Skoby 300 ks
Celkové rozměry
Velikost výrobku, DxŠxV 58x39x23 cm
Hmotnost, kg 7.3 kg

Cena instalace  sekačky: 3.000Kč  

*instalace strojů zakoupených mimo naši prodejnu neprovádíme

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).