počítadlo přístupů
celkem: 36670

Provozovatel a zodpovědná osoba:

Zdeněk Fišer

Hobby Profi Orlová

Zátiší 80

Orlová 73514

ičo: 05461553

dič. cz8003145788

 

Pracovní doba

Po-Pá. 9-12h 13-16h

So: 9-12h

něděle a státní svátky zavřeno

Gardena SILENO City 250m2 SMART

0% (0 hodnocení)
23 390 Kč
katalogové číslo: 19069-32
EAN: 4078500050487
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:19 330,58 Kč
cena vč. DPH:23 390 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

smart robotická sekačka na trávník do velikosti až 250 m²

Naučte se, jak snadné je starat se o svůj trávník pomocí smart robotické sekačky na trávu SILENO city! Se systémem SensorCut GARDENA smart SILENO poseká váš trávník přesně a spolehlivě. Zadejte požadovanou výšku trávy a v kombinaci s funkcí SensorControl se robot sám rozhodne, zda je pro sečení vhodný okamžik a podle toho se přizpůsobí. A díky inteligentní funkci bodového sečení, funkci spirálového sečení, umístíte SILENO do těžko dostupných oblastí a tam poseká také. Tento efektivní pomocník je obzvláště tichý, takže můžete v zahradě i nadále odpočívat, i přesto, že sekačka dělá svou práci. Po dokončení sečení se smart SILENO city automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Robotická sekačka na trávu díky senzoru mrazu zaregistruje, že je země zamrzlá. V mrazivých dnech robotická sekačka zastaví svůj program, dokud se půda neoteplí. Sekačka zvládne sklon až 35 procent. Pomocí sofistikované funkce CorridorCut robot bez problémů poseče trávu v úzkých pasážích a dokonce i na slepých koncích se šířkou pouhých 60 centimetrů - jedná se o oblasti, které by se obvykle museli posekat ručně. Během instalace vás programový asistent provede programem a nezávisle vypočítá plán sečení. Časy sečení lze také nastavit pomocí aplikace GARDENA smart a sladit je s časy zavlažování pomocí smart zavlažovacího počítače. Smart gateway zajišťuje centrální síť, která vytváří připojení k internetu prostřednictvím stávajícího routeru. Tímto způsobem funguje jako jádro smart systému, které umožňuje bezdrátovou síťovou komunikaci mezi všemi zařízeními GARDENA smart system v zahradě a aplikací GARDENA smart. Tato aplikace obsahuje užitečné funkce, jako je okamžité řízení, plánované řízení, snadná a řízená konfigurace a knihovna rostlin. Díky okamžitému řízení se můžete o svou zahradu starat, ať jste kdekoliv, pomocí naší snadno použitelné aplikace GARDENA smart. S plánovaným řízením není třeba nic připomínat - aplikace GARDENA smart udělá práci za vás! Tato aplikace také poskytuje snadnou a řízenou konfiguraci s průvodcem, který vás krok za krokem provede nastavením vlastního smart systému. Obsahuje jasné ilustrace, tipy a užitečné průvodce pro vytváření plánů sečení. Můžete si také prohlédnout naše instalační videa, kde najdete užitečné tipy, a pokud budete mít jakékoliv další otázky, pracovníci našeho zákaznického servisu vám rádi pomohou. Nikdy neopouštějte svoji zahradu.

Ideální pro malé a členité travnaté plochy

GARDENA SILENO city seká malé a členité travnaté plochy zcela automaticky, spolehlivě, bez pruhů a rovnoměrně. Bez problémů zvládne úzké koridory a těsné průchody. Nabíjecí stanice může být také umístěna libovolně, téměř bez omezení.

Je nejtišší

S hladinou hluku 58 db(A) vytváří robotická sekačka SILENO city pouze poloviční hluk ve srovnání s modely od jiných výrobců. Sotva si jí všimnete.

Lepší navigátor

Pomocí funkce CorridorCut seká sekačka na trávu bez problémů úzké průchody a dokonce i slepé konce až do 60 cm. A na konci slepé cesty se robotická sekačka automaticky otočí a jede zpět.

Za každého počasí

Vaše robotická sekačka SILENO city je váš osobní pomocník v zahradě, který dělá svou práci za každého počasí. Ať už do kopce nebo z kopce, v dešti nebo na slunci - váš trávník bude vždy krásně posekán.

Rychlá a snadná instalace

Programovací asistent vám pomůže s instalací vaší robotické sekačky SILENO city. V intuitivním menu zadáte velikost svého trávníku a preferované doby sečení a asistent vám vypočítá plán sečení, podle kterého bude robotická sekačka SILENO city pracovat. Složité výpočty a programování nejsou nutné. Plán sečení lze samozřejmě v případě potřeby změnit nebo upravit.

SensorControl - sleduje růst trávy za vás

Modely sekaček SILENO city jsou také vybaveny funkcí SensorControl: inteligentní sekací systém automaticky nastaví čas sečení podle intenzity růstu trávy.

Sekání na místě: točím se dokola!

Díky funkci sečení na místě a funkci sečení ve spirále je robotická sekačka SILENO city ideální pro sekání na těžko přístupných místech, například pod trampolínou nebo zahradním nábytkem - udělá těžkou práci za vás!

Skvělý

Chytrý senzor mrazu zaznamená teplotu blízko bodu mrazu a pozastaví plán sekání z důvodu ochrany vašeho trávníku. Je také dostupný v GARDENA smart aplikaci.

Snadné čištění

GARDENA robotická sekačka smart SILENO city byla zkonstruována tak, aby se jednoduchým postřikováním vodou ze zahradní hadice důkladně očistil plášť, nože a kolečka od nečistot, prachu a zbytkové trávy.

Bezpečná a tichá

Ohraničujíci vodič určuje žací plochu flexibilně a přesto spolehlivě - zajišťuje, že sekačka na trávu bude sekat pouze v uvedené oblasti. Vysoce citlivé snímače kolize zaručují zastavení sekačky na trávu před zahradními překážkami. Při nadzvednutí sekačky způsobí další sada senzorů okamžité zastavení nožů, čímž se předchází zranění.

Bezpečné spojení

Smart gateway umožňuje bezdrátovou síťovou komunikaci mezi všemi zařízeními GARDENA smart system a GARDENA smart aplikací. Stabilní a bezpečné spojení se provádí pomocí zvláště výkonné rádiové technologie. Dvě integrované vysoce výkonné antény zajišťují stabilní a bezpečné připojení i v rozsáhlých oblastech.

Nikdy neopustíte svoji zahradu

Pomocí bezplatné GARDENA smart aplikace pro iOS, Android a Web máte vždy svou zahradu pod kontrolou - bez ohledu na to, kde se nacházíte. Pouhými několika kliknutími vám aplikace ukáže všechny potřebné informace a upraví všechna nastavení pro vaši práci na zahradě. Pohodlné a praktické.

 

 

Produktivita
Pracovní kapacita 250 m² ±20%
Systém nabíjení Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy 35 %
Výrobek
Informační panel LCD displej s nabídkou nastavení
Timer Ano
Typ rukojeti Integrovaná
Napájení a nabíjení
Typ baterie Lion
Typická doba nabíjení 75 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 65 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití 2 kWh
Motor a žací systém
Žací systém 3 otočné ostré nože
Výška sečení, min-max 20-50 mm
Šířka záběru, cm 16 cm
Hladina hluku
Hladina hluku, garantovaná, dB(A) 58 dB(A)
Bezpečnostní funkce
Alarm Žádný
PIN kód Ano
Senzor pro zvednutí Ano
Senzor náklonu Ano
Příslušenství pro instalaci
Vodič ohraničující smyčky 150 m
Skoby 200 ks
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 7.3 kg

Cena instalace sekačky: 3.000Kč  

*instalace strojů zakoupených mimo naši prodejnu neprovádíme

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).