Otevírací doba

Po-Pá 9:00-12:00
  12:30-17:00
So 9:00-12:00Adresa

Zátiší 80
735 14 Orlová - PorubaSECO Starjet Exclusive II 102–23 P4

Novinka
Starjet Exclusive II 102–23 P4-foto

Tech. údaje.:
Profesionální motor : Briggs & Stratton Vanguard V2 23 HP
Profesionální převodovka : Tuff Torq K62 s mechanickou uzávěrkou
Žací ústrojí : 102 cm‚ časované
Sběr : středovým výhozovým tunelem
Výška nastavení žacího ústrojí : 25 – 95 mm
Paměť nastavení výšky žacího ústrojí : ano
Sběrný koš : 380 litrů
Spojka žacího ústrojí : elektromagnetická
Palivová nádrž : 13 litrů s průhledovým ukazatelem množství paliva
Přední kola : 16”
Zadní kola : 20”
Akumulátor : 12V 24 Ah
Přední světla : halogenová
Denní svícení : LED diody přední
Palubní počítač : motohodiny denní + celkové‚ servis
Sedadlo : standard
Celkové rozměry : 2.550 x 1.060 x 1.200 mm
Hmotnost : 280 kg
Cena zahrnuje odvoz do 100km‚ předprodejní servis se zaškolením obsluhy‚ první garanční servis – ZDARMA

Cena: 134900,- Kč

Pozn.: Výroční model k 130ti letům od založení továrny‚ vyrobeno 130 kusů‚ každý se specifickým výrobním číslem
Na objednávku

JEN U NÁS ZÍSKÁVÁTE K NOVÉMU TRAKTORU SECO BONUS ZDARMA 5TIS KČ NA NÁKUP PŘÍSLUŠENSTVÍ

Popis.: Stejně jako ostatní Starjet Exclusivy prodělal i výroční model vylepšení zahrnující zesílené žací ústrojí‚ používá řemeny s o 20% delší životností‚ vylepšené vodící řemeničky s odolnými průmyslovými ložisky‚ lepší ovládání sedadla řidiče‚ bezúdržbová ložiska v kolech‚ teflonové vložky v čepech přední nápravy.
Starjet Exclusive p4 je vhodný na sečení pozemků o výměře cca do 25.000 m2 a o maximálním sklonu 20°. Díky profesionálnímu dvouválcovému motoru Commercial Series s velkým kroutícím momentem může bez problémů sekat i vysokou trávu. K profesionálnímu motoru má Starjet Exclusive p4 i profesionální převodovku s mechanickou uzávěrkou diferenciálu. Starjet Exclisive p4 si kupují převážně nároční domácí uživatelé se svažitým pozemkem‚ obce a komunální služby. Díky silnému dvouválci si Starjet Exclusive p4 rozumí například se sněhovou frézou a dalším aktivním příslušenstvím a proto nezahálí ani v zimě. V obci Starjet Exclusive p4 často uvidíte také se zametacím kartáčem‚ který je určen pro celoroční údržbu obecních ploch a chodníků.

Stroj vlastní konstrukce s dvourotorovým sečením umístěným mezi nápravami. V základní výbavě je stroj vybaven pro sečení pravidelně udržovaných ploch se sběrem posečení hmoty do sběrného koše. Nespornou výhodou je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ. Pro více informací nahlédněte do příslušenství. Poté Starjet využijete nejen na sečení trávy od jara do podzimu‚ ale celoročně. V zimě se Starjetem Exclusive p4 můžete uklízet sníh pomocí sněhové radlice‚ sněhové frézy nebo zametacího kartáče s možností doplnění o rozmetadlo soli. Od jara do podzimu poté můžete převážet materiál za pomoci sklopného vozíku‚ zametat zpevněné plochy zametacím kartáčem‚ rozmetat hnojivo nebo travní směs. V neposlední řadě je Starjet Exclusive p4 výborným pomocníkem při podzimním sběru listí. Starjet je také nejrozšířenějším traktorem v ČR v údržbě fotbalových a jiných travnatých hřišť. Mezi Vážené VIP zákazníky patří nejprestižnější fotbalové kluby jako je AC Sparta Praha‚ SK Slavia Praha‚ Bohemians 1095‚ FC Slovan Liberec‚ FK Baumit Jablonec‚ FK Mladá Boleslav a další. Použitím originálního příslušenství lze Starjet využít po celý rok.

Traktory | Doporučujeme