Otevírací doba

Po-Pá 9:00-12:00
  12:30-17:00
So 9:00-12:00Adresa

Zátiší 80
735 14 Orlová - PorubaSECO Starjet Exclusive II AJ 102–24 4x4 PRO

Novinka
Starjet Exclusive II AJ 102–24 4x4 PRO-foto

Tech. údaje.:
motor: B&S V–twin Commercial series 24 Hp
převodovka: hydrostatická Tuff Torq K664 + Kanzaki KXH 10M s uzávěrkou diferenciálu
spouštění sečení: elektrospojka– vypínačem + bzučák
elektromagnetický tempomat: ANO
palivová nádrž: 14 litrů
volant: naklápěcí s ovládací koulí
šířka sekání: 102 cm
sběrný koš: 400 L
vyklápění koše: elektrické
hmotnost: 403 kg
Informační panel: dobíjení‚ mazání‚ rezerva‚ tempomat‚ funkce rotujícího žacího ústrojí‚ sešlápnutí brzdy
Cena zahrnuje odvoz‚ předprodejní servis se zaškolením obsluhy

Cena: 249900,- Kč

Pozn.: na objednávku

Popis.: Novinka 2018‚ vylepšený model se zesíleným žacím ústrojím‚ používá řemeny s o 20% delší životností‚ vylepšené vodící řemeničky řemenů s odolnými průmyslovými ložisky‚ lepší ovládání sedadla řidiče‚ bezúdržbová ložiska v kolech‚ teflonové vložky v čepech přední nápravy‚ vylepšený systém vysokozdvižného vyklápění sběrného koše.
Tento nejvyšší model řady Starjet je určen k sečení pravidelně udržovaných travnatých ploch. Jeho jasnou předností je možnost použití ve velice náročných svahových podmínkách. Díky profesionálnímu motoru Briggs & Stratton VANGUARD a profesionálnímu pohonu 4x4 s uzávěrkou diferenciálu je možné použití i v místech‚ kde žací traktor s pohonem pouze jedné nápravy použít nelze. Pro nejnáročnější podmínky lze dokoupit náhradní sadu kol se šípovým vzorkem. Stroj vlastní konstrukce s dvourotorovým sečením umístěným mezi nápravami. Vysokozdvižné vyklápění zásobníku trávy na zem či do kontejneru.

Nespornou výhodou je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ. Pro více informací nahlédněte do příslušenství. Poté Starjet Exclusive 4x4 využijete nejen na sečení trávy od jara do podzimu‚ ale celoročně. V zimě se Starjetem 4x4 můžete uklízet sníh pomocí sněhové radlice s možností doplnění o rozmetadlo soli. Od jara do podzimu poté můžete převážet materiál za pomoci sklopného vozíku nebo rozmetat hnojivo nebo travní směs za pomoci přípojného rozmetadla. V neposlední řadě je Starjet výborným pomocníkem při podzimním sběru listí.

Traktory | Doporučujeme